Nortibs og IKT-Norges tradisjonelle høstseminar "Tele og Data 2009"

16.09.2009

Gjør plass i kalenderen til årets nyttigste seminar,  28.-29.oktober 2009 
Seminaret som samler brukere, leverandører og operatører, med andre ord:  HELE BRANSJEN!

Programmet er satt sammen for å gi deg innsikt, inspirasjon og tid til nettverksbygging.

Påmeldingen er i full gang så ikke nøl med å registrere deg!
Fullt program og påmelding : http://www.nortib.no/seminarinfo.asp?SID=78

Vi stiller spørsmål som:
Kan finanskrisen føre til noe godt?
Er det hjelp å hente?
Hvordan kan DIN BEDRIFT bruke nye sosiale medier til å komme i dialog med kunden.

Du vil bli oppdatert på:

Sikkerhet - Grønn IT - LTE - Mobile løsninger og Fibernett

IKT-Norge har engasjert seg sterkt i FILDELINGS-SPØRSMÅLET

ISPer blitt beskyldt for å være delaktige i ran og justisministeren for å være fraværende når lovverket brytes og politiet ikke følger opp.Det er mange forskjellige aktører som er på banen med pekefingre, løsninger og synspunkter.

Men hva er det som egentlig foregår? I denne sesjonen trekker vi inn aktuelle personer som kan opplyse oss om hvorfor dette
skjer, hvem som er ansvarlige, hvem som bør ta grep for å løse dette, og om det finnes metoder og løsninger som er til å leve med for alle

Etter lunsj på dag 2 vil vi høre om NY INNOVASJON! En spennende sesjon med mange caser som kan ha betydning for DIN BEDRIFT.

Gå ikk glipp av navn som:Michael Tetzchner, Sven Mollekleiv, Kjell Andre Engen, Abraham Foss, Vidar Top,  Idar Vollvik, Norges mest kjente blogger Heidi Lunde, Christian Brostad, Christoffer Birkeland, Frank Stien, Magnus Christiansen, Anna Rehnstrøm, Heidi Kvalevåg, August Baumann, Kimmo Lindqvist,  Per-Arne Ellefsen,Jan Larsen, Tom Solberg, John Henrik Andersen, Helge Andersen, Josef Noll, Frank Aaseli og sist men ikke minst Per Morten Hoff!

Gå ikke glipp av seminaret som gir DIN BEDRIFT mulighet til å følge med i tiden

Designed by WORK