Vi i IKT-Norge ønsker våre medlemmer hjertelig velkommen til åpent hus hos oss i Oscarsgate 20!

skjermbilde 2018 01 19 kl 16 05 43

Tid: Onsdag 31. januar, 14.00 – 18.00

Vi er til for våre medlemmer, store og små, gründere og veletablerte selskaper. Vi er svært opptatt av at alle medlemmer skal bruke oss aktivt, stille krav til oss og ikke minst komme med innspill slik at vi bruker vår innsats mest mulig målrettet. Det vil vi bruke denne ettermiddagen til.

Vi vil fortelle om hvilke aktiviteter vi skal ha på våren 2018, konferanser og frokostmøter. IKT-Norges forum er et populært medlemstilbud, og en av de viktigste arbeidsformene i vår organisasjon. Vi gleder oss til å fortelle om hva de ulike forumene jobber med.

Denne dagen ønsker vi å fortelle dere hva vi jobber med og hvordan, men viktigst av alt er dialogen med dere medlemmer. Hvordan jobber dere, og hva er viktig for dere nå og i tiden som kommer?

Foreløpig program:

– Velkommen v/adm.dir. Heidi Austlid

– Alle fagdirektører vil introdusere seg selv og sitt fagfelt, fem til ti minutter per person

– Mingling

Det vil bli servert lett mat og god drikke.

Vel møtt!